O nás

Novostavbyprahaaokoli.cz jsou spolehlivým vyhledávačem novostaveb od kvalitních dodavatelů. Všichni zájemci o nové bydlení u nás naleznou obsáhlý a zároveň přehledný katalog developerských nabídek z oblasti novostaveb. Seznamte se s projekty od renomovaných stavebních firem v atraktivních lokalitách hlavního města či i za hranicemi metropole.

Nabídka prezentovaná na našem portálu osloví jak náročné klienty toužící po výjímečnosti, tak i ty, kteří se při výběru zaměřují především na cenu a nechtějí překračovat svůj vymezený rozpočet.

Nemusíte prohledávat kompletní zobrazenou nabídku, abyste našli to, co hledáte. Specifikací jednotlivých parametrů můžete zúžit svůj výběr přesně tak, aby odpovídal Vašim představám. Vybírejte podle ceny, dispozice či lokality a náš filtr se postará o to, aby se Vám ukazovaly pouze relevantní výsledky. Pokud Vám něco nebude jasné nebo budete chtít poradit, náš tým je zde pro Vás na: i[email protected], či nás můžete kontaktovat prostřednictvím odpovědního formuláře, obratem se Vám ozveme zpět.

Napíšte nám

Klepnutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním svých údajů za účelem zodpovězení dotazu nebo podnětu adresátem zprávy, kterým je společnost Leaders & Partners s.r.o. Více informací o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete v části "GDPR - Zpracování osobních údajů".

Zprávu se nepodařilo odeslat
Zpráva úspěšně odeslána