back-button← Zpět

LIHOVAR, 2+kk, Nádražní, Praha 5 - Smíchov

Prodej, 2+kk, Praha 5, Vo výstavbě

Cena: 7.401.249 CZK

cena včetně DPH při využití splátkového kalendáře 90/10

43.5 m2

Údaje nemovitosti

ID nemovitosti: 28
Druh nabídky: Prodej
Druh nemovitosti: 2+kk
Město/obec: Praha 5
Ulica: Nádražní
Stav nemovitosti: Vo výstavbě
Užitná plocha: 43.5m2

Popis nemovitosti

Unikátní rezidenční komplex, nabídne okolo 550 bytů s dispozicemi od malých 1kk až po luxusní velkorysé 5kk se střešní terasou a vířivkou. Zelené střechy domů poskytnou všem obyvatelům úchvatné výhledy na město a údolí Vltavy. Projekt Lihovar široce přesahuje oblast „pouhého bydlení“, celý areál, který je na dohled od krásné přírody pražského Děvína, je koncipován jako místo setkávání a kultury a jeho ambicí je stát se společenským srdcem celého jižního Smíchova.

Komplex Lihovar tvoří soubor domů s cihlovými fasádami a všudypřítomný industriální duch staré smíchovské zástavby se v něm citlivě mísí s originální architekturou, nejmodernějšími materiály, uměním i vlastními životy jeho obyvatel.

Kromě bydlení samotného nabídne nová čtvrť sevřená ulicemi Nádražní a Strakonická autonomní gastronomické centrum s autentickou a pohodovou jižanskou atmosférou, kde vznikne jeden z největších pražských foodmarketů. Domov v Lihovaru najde i kultura a výtvarná scéna. Pětipatrová galerie v originální historické budově Varny totiž otevře dveře současnému umění. Na 4500 metrech čtverečních pak nový komplex nabídne i prostor pro supermarket a místní obchůdky či kavárny a součástí areálu bude také 642 parkovacích míst v podzemních garážích.

Pro financování můžete využít kalendář 10/90, kdy většinu ceny bytu zaplatíte ve chvíli, kdy je vaše nové bydlení dokončeno. K dispozici rovněž kalendář 90/10, který nabízí nejvyšší zhodnocení a zvýhodnění.

K dispozici I.Q.2024.

Více informací na dotaz.

Klepnutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním svých údajů za účelem zodpovězení dotazu nebo podnětu adresátem zprávy, kterým je společnost Leaders & Partners s.r.o. Více informací o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete v části "GDPR - Zpracování osobních údajů".

Zprávu se nepodařilo odeslat
Zpráva úspěšně odeslána